Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Październik 19 2018 22:16:31

Najnowszy Użytkownik: Mikela
Na festynie rodzinnym
W niedzielę 17 czerwca w naszej szkole odbył się „Piknik Rodzinny” z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. Chęć wspólnego świętowania i wspólnej zabawy przyciągnęła do szkoły dzieci z całymi rodzinami. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, do wyboru było malowanie buziek, dmuchane zamki, puszczanie baniek mydlanych, kolorowe baloniki, a także wiele zabaw i konkurencji sportowych. Zgodnie z powszechnie znaną zasadą, że „przez żołądek do serca”, pamiętano także o odpowiednim poczęstunku. Była kiełbasa, gofry, wata cukrowa oraz mnóstwo pysznych domowych wypieków.
W tak wielkie przedsięwzięcie, jakim było zorganizowanie pikniku, zaangażowanych było wiele osób – podziękowania kierujemy do wszystkich nauczycieli, pracowników obsługi oraz rodziców i dzieci biorących udział w przygotowaniach. A jak to była zabawa, przekonacie się, oglądając fotorelację. /DD/