Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Październik 19 2018 22:35:58

Najnowszy Użytkownik: Mikela
Opowieść o Lwie, Czarownicy i starej szafie...
Przed Wielkanocą uczniowie klas IV - VII wybrali się do CKiP w Kraśniku na musical dydaktyczny pt.„Opowieść o Lwie, czarownicy i starej szafie” w reżyserii Jakuba Kasprzaka.
Klimatyczny nastrój, niezwykła sceneria, świetna gra aktorska, ale przede wszystkim wspaniały wokal na żywo sprawił, że widzowie przenieśli się w cudowny świat fantazji, w którym dobro zmagało się ze swoim odwiecznym wrogiem - złem. Niewątpliwym atutem musicalu były wartka fabuła i zaskakujące zwroty akcji.
Uczniowie po raz kolejny (tę zimową opowieść mieli okazję poznać podczas omawiania lektury C.S. Lewisa „Opowieści z Narnii”) mogli przekonać się, że w życiu liczy się prawdziwa przyjaźń, która jest w stanie pokonać największe przeciwności losu; człowiek, który ma u swego boku bratnią duszę, jest w stanie dokonać rzeczy niemożliwych.
Jestem pewna, że przesłanie to pozostanie na długo w sercach i umysłach naszych uczniów. /J.C./