Strona Główna · Ogłoszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Wrzesień 22 2018 08:01:48

Najnowszy Użytkownik: Mikela
Święto Niepodległości
17 listopada 2017r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. W tym roku przypada 99. rocznica odzyskania przez naszą Ojczyznę wolności, po 123 latach zaborów.
Program artystyczny został przygotowany i zaprezentowany przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Moniakach, pod kierunkiem pani Anny Mikos. Scenariusz montażu słowno-muzycznego obejmował treści historyczne, pieśni i wiersze. Występ uświetniony został przez piękną grę na skrzypcach i keyboardzie.
Młodzież szkolna z zainteresowaniem i w skupieniu obejrzała oraz wysłuchała tej szczególnej lekcji historii. Dziękujemy uczniom szkoły w Moniakach za piękny występ.
Korzystając z okazji pani dyrektor wręczyła uczniom naszej szkoły nagrody za udział w konkursie plastycznym „Tadeusz Kościuszko – nasz bohater narodowy". Laureatkami zostały: Zuzanna Prokopiak - I miejsce, Amelia Siudym - II miejsce, Weronika Żuber - III miejsce. /A.P./