Strona G堯wna · Og這szenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Lipiec 16 2018 01:18:29
Strona G堯wna
Historia szko造
Artyku造
Og這szenia
Dla Rodzic闚
U篡tkownik闚 Online
Go軼i Online: 3
Brak U篡tkownik闚 Online

Zarejestrowanch Uzytkownik闚: 7
Najnowszy U篡tkownik: Mikela
Witamy na stronie naszej szko造
安i皻o Niepodleg這軼i
17 listopada 2017r. odby si w naszej szkole uroczysty apel z okazji 安i皻a Niepodleg這軼i. W tym roku przypada 99. rocznica odzyskania przez nasz Ojczyzn wolno軼i, po 123 latach zabor闚.
Program artystyczny zosta przygotowany i zaprezentowany przez uczni闚 Szko造 Podstawowej im. Jana Paw豉 II w Moniakach, pod kierunkiem pani Anny Mikos. Scenariusz monta簑 s這wno-muzycznego obejmowa tre軼i historyczne, pie郾i i wiersze. Wyst瘼 u鈍ietniony zosta przez pi瘯n gr na skrzypcach i keyboardzie.
M這dzie szkolna z zainteresowaniem i w skupieniu obejrza豉 oraz wys逝cha豉 tej szczeg鏊nej lekcji historii. Dzi瘯ujemy uczniom szko造 w Moniakach za pi瘯ny wyst瘼.
Korzystaj帷 z okazji pani dyrektor wr璚zy豉 uczniom naszej szko造 nagrody za udzia w konkursie plastycznym „Tadeusz Ko軼iuszko – nasz bohater narodowy". Laureatkami zosta造: Zuzanna Prokopiak - I miejsce, Amelia Siudym - II miejsce, Weronika 真ber - III miejsce. /A.P./
Zdj璚ia w fotogalerii