Strona G³ówna · Og³oszenia · Linki · Plan lekcji · OKE · KO- Lublin · MEN · CKE Marzec 29 2024 16:43:44

Parafialny Konkurs Pie¶ni i Piosenki Maryjnej
Po raz kolejny nasi uczniowie mogli uczestniczyæ w Parafialnym Konkursie Pie¶ni i Piosenki Maryjnej, który odby³ siê tym razem w Szkole Podstawowej w Wandalinie. Jest to konkurs, który wywo³uje chyba najwiêcej emocji, a to za spraw± przede wszystkim tematyki religijnej, ale równie¿ cudownych ludzi, którzy go organizuj±, a czyni± to w taki sposób, ¿e uczestnicy zmagañ konkursowych nie odczuwaj± tremy, a je¿eli nawet odrobina jej siê pojawia, to dziêki ¿yczliwo¶ci i wsparciu zgromadzonych osób potrafi± sobie szybko z ni± poradziæ. Rangê uroczysto¶ci podnosi dodatkowo udzia³ rodziców i dziadków, których nie zabrak³o i w tym roku w¶ród publiczno¶ci.
Nasz± szko³ê reprezentowa³o sze¶æ uczennic: Sylwia Ciempiel, Amanda Knieja , Natalka ¦liwka, Natalia Ho³ody, Amelia Siudym i Aleksandra Romanowska. Mo¿emy byæ dumni, gdy¿ wszystkie osoby piêknie promowa³y nasz± placówkê o¶wiatow±, odnios³y sukcesy wokalne i otrzyma³y wspania³e nagrody ufundowane przez inicjatorów tego¿ konkursu.
Tegoroczne laureatki:
• w kategorii klas I-III
II miejsce – solistka Sylwia Ciempiel
III miejsce – zespó³ w sk³adzie Natalia ¦liwka i Amanda Knieja
• w kategorii klas IV-VI
II miejsce – solistka Aleksandra Romanowska
II miejsce - Natalia Ho³ody i Amelia Siudym jako zespó³.
Gratulujemy sukcesów! Mamy nadziejê, ¿e uczestniczki równie¿ w przysz³ym roku zechc± promowaæ nasz± szko³ê; tym razem to my bêdziemy gospodarzami tej wspania³ej uroczysto¶ci. /J.C./